O ApplePortal.sk

ApplePortal.sk je magazín o produktoch spoločnosti Apple.

Naších čitateľov s pravideľnosťou informujeme o zaujímavostiach a produktoch,  novinkách Apple a recenziach na zariadenia Apple iPhone, iPad, iMac a iné a takisto sa venujeme dianiu v celosvetovom ako aj slovenskom a českom svete mobilnej technológie. Sledujeme a prinášame články z celého sveta ale takisto vytvárame aj vlastný obsah a témy o Apple zariadeniach, produktoch a návodoch.

ApplePortal.sk ako informačný magazín obsahuje novinky, recenzie, články, informácie, tipy, triky zo sveta Apple. Nezabúdame ani na návody, recenzie tipy a triky pre zariadenia a produkty Apple ako aj unboxingy a recenzie Apple produktov a príslušenstva pre Apple, ktoré máme na našom kanáli, prípadne od iných zdrojov z internetu a Youtube.

Sme tím nadšencov mobilnej technológie, ktorí už od roku 2007 sledujú novinky, udržiavajú krok z aktuálnymi trendmi v mobilných technológiách ako aj IT všeobecne  ale zaoberáme sa hlavne značkou Apple o čom svedčia aj početné články, návody a recenzie o rôznych Apple produktoch. Sledujeme dôkladne dianie okolo spoločnosti Apple a prinášame vám tie najpodstatnejšie novinky, informácie a úniky nových zariadení.

Pravidelne vám prinášame na portáli ApplePortal.sk sútaže a akcie o príslušenstvo pre iPhone, iPad a všeobecne pre Apple zariadenia, takisto prehľady a recenzie hier, prípadne gameplay videá hier na Youtube. Vytvárame vlastný obsah v forme rôznych porovnaní aplikácií, odporúčaní. Prinášame vám najnovšie správy a rady, typu „kde a za koľko si kúpiť nový iPhone“ alebo „koľko stojí oprava prasknutého displeja na iPhone„a recenzujeme to najlepšie na slovenskom a českom trhu pre Apple zariadenia. Našou ambíciou je byť najlepší a najčítanejší Apple magazín na Slovensku a v Českej republike pre Apple komunitu.

Veď predsa sme Appleportal

How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. Refresh the page and start browsing the site