O ApplePortal.sk

ApplePortal.sk je magazín o produktoch spoločnosti Apple.

Naších čitateľov s pravideľnosťou informujeme o zaujímavostiach a produktoch,  novinkách Apple a recenziach na zariadenia Apple iPhone, iPad, iMac a iné a takisto sa venujeme dianiu v celosvetovom ako aj slovenskom a českom svete mobilnej technológie. Sledujeme a prinášame články z celého sveta ale takisto vytvárame aj vlastný obsah a témy o Apple zariadeniach, produktoch a návodoch.

ApplePortal.sk ako informačný magazín obsahuje novinky, recenzie, články, informácie, tipy, triky zo sveta Apple. Nezabúdame ani na návody, recenzie tipy a triky pre zariadenia a produkty Apple ako aj unboxingy a recenzie Apple produktov a príslušenstva pre Apple, ktoré máme na našom kanáli, prípadne od iných zdrojov z internetu a Youtube.

Sme tím nadšencov mobilnej technológie, ktorí už od roku 2007 sledujú novinky, udržiavajú krok z aktuálnymi trendmi v mobilných technológiách ako aj IT všeobecne  ale zaoberáme sa hlavne značkou Apple o čom svedčia aj početné články, návody a recenzie o rôznych Apple produktoch. Sledujeme dôkladne dianie okolo spoločnosti Apple a prinášame vám tie najpodstatnejšie novinky, informácie a úniky nových zariadení.

Pravidelne vám prinášame na portáli ApplePortal.sk sútaže a akcie o príslušenstvo pre iPhone, iPad a všeobecne pre Apple zariadenia, takisto prehľady a recenzie hier, prípadne gameplay videá hier na Youtube. Vytvárame vlastný obsah v forme rôznych porovnaní aplikácií, odporúčaní. Prinášame vám najnovšie správy a rady, typu „kde a za koľko si kúpiť nový iPhone“ alebo „koľko stojí oprava prasknutého displeja na iPhone„a recenzujeme to najlepšie na slovenskom a českom trhu pre Apple zariadenia. Našou ambíciou je byť najlepší a najčítanejší Apple magazín na Slovensku a v Českej republike pre Apple komunitu.

Veď predsa sme Appleportal

How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site